444 50 44
Online İşlemler
Kampanya Spotu Başlığı
Abonelik İndirimi Abone olmanız durumunda % 20 indirim uygulanacaktır. Lütfen 444 50 44 numaramızdan müşteri hizmetlerimizi arayınız.
TÜMÜNÜ GÖR

Kurye Fiyat

Tem Kurye

Tem Kurye

Kurye Fiyatları

İstanbul’un tüm semtlerinde taşımacılık yapmakta olan kuryelerimiz ile en uzak mesafeler arasında dahi hızla tüm taşımacılık taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Kurye fiyatları ise gönderinin yapılacağı semtlere göre belirlenmektedir.

Kurye Fiyatlarını web sitemiz üzerinden taşıma yaptıracağınız semtleri seçerek hesapla butonu vasıtasıyla kolayca öğrenebilirsiniz.

Kurye siparişleriniz adresine teslim edildiğinde sistemimiz tarafından aynı anda teslimat bilgilendirme maili tarafınıza gönderilmektedir.

Abone müşterilerimize ayrıca online işlem şifresi verilmektedir. Online işlemler vasıtası ile telefonla kurye siparişi vermek yerine web sitemiz üzerinden birkaç saniye içerisinde hızlı ve kolay bir şekilde kurye siparişi verebilmektesiniz. Ayrıca daha önceki kurye siparişlerinizin raporlarını alabilir, fatura detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Yine abone müşterilerimize her kurye siparişlerinde Puan kazandırmaktayız. Biriken puanlar karşılığında çeşitli mağazalara ait hediye çekleri alabilirsiniz. Hediye çekinizi online işlemler sayfamızdan seçerek talep edebilirsiniz.

Kurye fiyatları aynı mesafenin kendi aracınızla yapılmasına göre özellikle abone müşteriler için daha az maliyetlidir. Aynı işi yapabilmek için trafik, zaman ve personel kaybını da eklediğimiz de kurye hizmetlerinin ne kadar büyük bir kolaylık ve kazanç olduğu görülebilmektedir.

Kurye hizmetleri gerek bireysel olarak gerekse kurumsal olarak tüm getir götür ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm sunmaktadır.

Özellikle İstanbul’da moto kurye hizmetleri yoğun olarak kullanılmaktadır. İşimize zaman ayırabilmek ve personellerle uğraşmaktan kurtulabilmek moto kurye hizmetleri ile mümkün olabilmektedir.

Tem Kurye olarak 1997 yılından bu yana kurumsal olarak bu işi yapmakta olan şirketimize güvenerek her türlü sorumluluğu verebilirsiniz. Özenle seçilen ve gerekli eğitimlerin verildiği motorlu kuryelerimiz ile her türlü özel veya genel zarf,dosya,hediye,kutu,koli vb. şeyleri taşıttırabilir, sizin adınıza tahsilat yaptırabilir, ödeme yaptırabilir, resmi dairelerdeki işlerinizi takip ettirebilirsiniz. Müşterilerinize her türlü ürünlerinizi birkaç saat içerisinde teslim ettirerek müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Dışarıdaki personelleriniz ile şirketiniz arasındaki getir götür işlerinizi kuryelerimiz ile çözebilirsiniz. Büyük hacimli koli, paket ve benzeri şeyleri arabalı kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde istediğiniz yere teslim ettirebilirsiniz.

Kurye fiyatları kurye gönderisinin teslim alınacağı ve kurye gönderisinin teslim edileceği adrese göre hesaplanmaktadır. 

Bilgi ve Kurye talebinde bulunmak için 444 50 44 iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

tem kurye 444 50 44

 

Bir önceki yazımız olan Anadolu Yakası Kurye başlıklı makalemizde anadolu yakası acil kurye, anadolu yakası kurye ve anadolu yakası moto kurye hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Ekim 2016
316 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN